fbpx

Od początku 2023 zapraszam do przyjazdu na pobyty wypoczynkowe i terapeutyczne ze swoim psem do Zakątka Transformacji– Psiensjonatu, który prowadzę wspólnie ze swoją rodziną w Beskidzie Niskim.

Zakątek Transformacji – Gospodarstwo w Harmonii z Naturą to miejsce oferujące regenerację w pięknych okolicznościach natury, jak również fundacja skupiająca się na promowaniu terapii naturalnych i holistycznego podejścia do życia i pracy ze zwierzętami.

Adres naszego Zakątka to Łużna 171, koło Gorlic.
Dokładną lokalizację znajdziesz TUTAJ. 🙂

PS Oferujemy także możliwość wynajmu naszego Psiensjonatu wraz z salką do prowadzenia zajęć dla osób chcących poprowadzić własny kilkudniowy warsztat!

______________________

Naszą aktualną ofertę noclegów znajdziesz TUTAJ.

W cenie jest zawarte:

– możliwość korzystania z kuchni (w pełni wyposażonej),
– łazienka (w każdym pokoju),
– dostęp do pensjonatowej biblioteczki, mat do jogi, poduszek do medytacji, instrumentów terapeutycznych oraz miejsca na ognisko,
– nocleg psa 😊
– możliwość korzystania z Sensorycznego Ogrodu Leśnego dla Opiekuna i Psa (więcej o nim znajdziesz tutaj: https://youtu.be/MRIrkR-4hAk)

_____________________

Przy pobytach terapeutycznych z psem, wcześniej wysyłam ankietę, na podstawie której dobieram (w miarę potrzeb zwierzęcia) olejki, zioła, esencje kwiatowe i inne terapie wspomagające, a także zalecenia behawioralne.

Istnieje możliwość wyboru następujących pakietów konsultacji:

350 PLN – konsultacja wstępna (2h)
550 PLN – konsultacja wstępna (2h) + uzupełniająca (1h)
700 PLN – konsultacja wstępna (2h) + 2 x uzupełniająca (1h)

W ramach ustalenia terminu swojego przyjazdu proszę o kontakt na adres zakatektransformacji@gmail.com lub telefonicznie 797 996 037.

Więcej informacji i zdjęć z naszego miejsca znajdziesz TUTAJ.

 

FACEBOOK ZAKĄTKA TRANSFORMACJI 
WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ZAKĄTKA

Menu