fbpx

Historia Lusi. Wsparcie dla zwierząt fundacyjnych/azylowych

Holistycznie o zdrowiu psaZrozumieć zachowanie psa

Kolejny piękny sukces i rezultaty po wprowadzeniu elementów terapii naturalnych 🥰🫶🐶🌿

Napisała do mnie Ela, z fundacji Fundacja „Psiakowo pod Lasem” z prośbą o podpowiedzi dotyczące wsparcia Lusi, z którą trudno było nawiązać kontakt i która wycofana stroniła od spotkań z psami. Na filmikach wyraźnie było widać smutek i zagubienie w jej oczach.

Doradziłam Eli jakie techniki TTouch i punkty akupresury może użyć dla niej, by zrelaksować jej ciało, a także jak korzystać z dzwonka Koshi i hydrolatu różanego wraz z wybranymi esencjami kwiatowymi, by pomóc Lusi w odblokowaniu zahamowanych emocji płynących z traumy. Esencje są tu nieodzowną pomocą w pracy z psem „po przejściach”.

Taką wiadomość otrzymałam od Eli, która niezwykle zaangażowała się we wprowadzanie zaleceń (grafika) 🙏

Marzę o tym, żeby te proste metody pracy były coraz bardziej dostępne dla pracowników schronisk i azylów dla zwierząt, dlatego planuję otworzyć nabór na program mentoringowy, do którego zapraszam osoby pracujące w takich właśnie miejscach.

Będzie on składał się z regularnych spotkań online, podczas których będziemy omawiać case studies oraz dopasowywać dla danego zwierzęcia zioła, olejki, esencje kwiatowe, techniki TTouch/akupresury, a nawet muzykoterapii 🙂 Cena udziału będzie symboliczna 🫶🙏

🙌 Wszystkie zainteresowane i przede wszystkim OTWARTE organizacje (mniejsze i większe) zapraszam do kontaktu na psiakiwzen@gmail.com.

         

 

 

Poprzedni wpis
Jak naturalnie wesprzeć swojego psa (lub kota) po zabiegu/operacji?
Następny wpis
Asia, Konrad i Nero
Menu