fbpx

Zacznij SAMODZIELNIE wspierać psa
przy pomocy NATURY
2- miesięczny program online

Poszukujesz wskazówek i narzędzi, by samodzielnie wspierać swojego psa w utrzymywaniu równowagi zdrowotnej i emocjonalnej?

Masz w sobie ciekawość i otwartość, by dowiedzieć się, jak terapie naturalne i komplementarne pomagają w osiągnięciu tego celu?

Czy masz gotowość, by wdrożyć zmiany kierowane poczuciem własnej sprawczości i decyzyjności?

To właśnie dla Ciebie przygotowałyśmy nasz Program!

Co znajdziesz w Programie?

Program opracowałyśmy tak, aby krok po kroku poprowadził Cię przez wybrane elementy terapii naturalnych, po które będziesz mogła samodzielnie sięgnąć, by na co dzień wspierać zdrowie i stan emocjonalny Twojego psa. Pragniemy przekazać Ci niesamowite i unikatowe narzędzia z intencją, aby finalnie to TWOJE odczucia i obserwacje, poparte wiedzą i metodami, które Ci przekażemy, były mocą wprowadzającą pozytywne zmiany w życiu z Twoim psem. Naszym głównym celem jest budowanie w Tobie zdrowej samodzielności i poczucia sprawczości.  

W swojej praktyce bardzo często obserwujemy, że skupianie się tylko i wyłącznie na zmianie zachowania lub pozbyciu się danej dolegliwości zdrowotnej, może prowadzić do wywierania nadmiernej presji, wzrostu szkodliwej frustracji i stresu, zarówno w przypadku psa, jak i opiekuna. Opiekunowie zbytnio koncentrują się na jak najszybszej modyfikacji tego, czego nie akceptują i co im u psa przeszkadza, zapominając, że jest to jedynie wynik końcowy innych czynników, z których dane zachowanie czy choroba zostały zamanifestowane.

W toku naszego kursu pomożemy Ci zyskać świeże, wolne od presji spojrzenie, dzięki któremu zaczniesz otwierać się na akceptację trudności, z którymi mierzysz się z Twoim psem, za czym podąży odpuszczenie oraz zaufanie do mądrości organizmu i Natury.

Czym jest medycyna naturalna/komplementarna?

A teraz wyobraź sobie swojego psiaka, który cieszy się zdrowiem i każdego dnia jest pełen entuzjazmu, radości i lekkości…

Dzięki Medycynie Naturalnej jest to możliwe. . . i Ty także możesz tego dokonać 🙂

BLOKI TEMATYCZNE PROGRAMU

Tradycyjna medycyna chińska (TMC)

Dzięki temu blokowi odkryjesz, dlaczego Twoje zwierzę mierzy się z pewnymi dolegliwościami, dowiesz się, jak im zapobiegać i jak pomóc swojemu psu. Poznasz najważniejsze połączenia pomiędzy organami wewnętrznymi a konkretnymi schorzeniami i zaburzeniami emocjonalnymi, które mogą manifestować się w zdrowiu i samopoczuciu Twojego psa. Dowiesz się, jakim typem osobowości jest Twój czworonóg i jakie mogą być z tym powiązane jego indywidualne potrzeby i preferencje.

Tellington TTouch

Tellington TTouch to metoda współpracy ze zwierzętami, która ewoluuje na świecie już od ponad czterdziestu lat, dzięki jej twórczyniom, Lindzie Tellington-Jones i Robyn Hood. Celem metody TTouch jest wprowadzenie zwierzęcia w stan równowagi emocjonalnej poprzez pracę na jego ciele za pomocą dotyku i tzw. owijek. 

Ciało i emocje są ze sobą ściśle związane i bardzo często to, czego zwierzę doświadcza w swoim życiu, zapisuje się właśnie pod postacią napięć w jego ciele fizycznym, wpływając na występowanie zachowań agresywnych i lękowych. W naszym programie poznasz podstawowe techniki TTouch, pomocne w rozluźnieniu napięć, a tym samym w zbudowaniu zaufania psa do dotyku i wzmocnienia niewerbalnej komunikacji z Tobą. Pośrednio, TTouch wpłynie także na uzyskanie poczucia większego relaksu oraz równowagi emocjonalnej i uwierz nam – zadzieje się to nie tylko u Twojego psa, ale również u Ciebie! 🙂

Akupresura

Jest częścią tradycyjnej medycyny chińskiej, opartą na technikach dotykowych stymulujących określone punkty akupresurowe znajdujące się na ciele zwierzęcia. Dzięki zdobytej w programie wiedzy, będziesz mogła wspierać swojego psa w aspekcie emocjonalnym (np. ukojeniu, zrelaksowaniu, dodaniu otuchy, wspomaganiu w radzeniu sobie z trudnymi emocjami) i zdrowotnym (np. wzmocnieniu poszczególnych organów, m.in.: jelit, żołądka, płuc – co z kolei może wpłynąć na poprawę trawienia, oddychania, stanu skóry i sierści). Wykonywanie zabiegów akupresury powoduje m.in. wytwarzanie neuroprzekaźnika serotoniny – hormonu szczęścia. Co ciekawe, przeprowadzanie akupresury u swojego zwierzęcia w przyjemnych warunkach domowych często powoduje rozluźnienie i relaks także u opiekuna oraz sprzyja budowaniu relacji, bliskości i zaufania pomiędzy nimi.

Ziołolecznictwo

Bardzo często w terapii behawioralnej czy leczniczej psów zbyt szybko proponowane jest wdrożenie farmakologii. W wielu przypadkach zanim sięgniemy po produkty farmaceutyczne, możemy skorzystać z mocy bezpiecznych i naukowo sprawdzonych ziół, np. wzmacniających układ nerwowy psów, co wpływa na skuteczniejsze regulowanie ich emocji oraz stawianie czoła stresującym zdarzeniom, których pies doświadcza każdego dnia, np. żyjąc w hałaśliwym, pełnym silnych bodźców mieście. Z pomocą ziół możesz także wesprzeć m.in. serce i układ krwionośny swojego psiego towarzysza, jego jelita i funkcje trawienne, wątrobę oraz poprawić stan skóry. 

W tym bloku poznasz wybrane zioła uspokajające oraz adaptogenne, a także dowiesz się, w jakiej formie i dawce stosować je u swojego psiaka; nauczysz się także, jakie zioła możesz z powodzeniem wprowadzić do diety swojego czworonoga, by wzbogacić ją w witaminy i minerały oraz na co dzień wzmacniać jego organizm. Przedstawimy Ci także podstawowe zioła, które warto mieć w swojej podręcznej apteczce w przypadku np. wzdęć, lekkich niestrawności czy delikatnych otarć skóry.

Psychobiologia/psychosomatyka

Przybliżymy Ci temat psychobiologii, czyli wpływu emocji na ciało i otoczenie, w kontekście siebie oraz relacji ze swoim psem oraz tego, co czasem nasze zwierzęta pragną nam przekazać poprzez swoje zachowania i dolegliwości. Dowiesz się o polu elektromagnetycznym serca oraz jego wpływie na nas i naszych podopiecznych. Poznasz także podstawowe techniki oddechowe i relaksacyjne dla siebie jako opiekunki, dzięki którym odnajdziesz większe zrozumienie dla doświadczeń, które oferuje pies w Twoim życiu, a także akceptację i większy spokój wobec wyzwań, które stwarza.

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

CO OTRZYMUJESZ W PROGRAMIE?

O PROWADZĄCYCH

Zuzanna Rybarczyk

Integralna behawiorystka psów, holistyczna terapeutka zwierząt towarzyszących. Założycielka projektu Psiaki w Zen – Tu i Teraz (www.psiakiwzen.pl), promującego całościowe podejście do terapii i życia z psem/kotem łączące terapie komplementarne z zakresu medycyny chińskiej, Tellington TTouch, akupresury, fitoterapii/ziołolecznictwa i aromaterapii. W swojej pracy zwraca ogromną wagę na wpływ emocji opiekuna na zachowanie zwierzęcia i ich niezaprzeczalne połączenie. Certyfikowany praktyk metody Tellington TTouch i PsychAromatica autorstwa Nayany Morag. Autorka artykułów i kursów dla czasopisma „Pies z Charakterem” oraz redakcji Animal Expert. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe intensywnie zgłębia od 2017, ucząc się od specjalistów na całym świecie. Współzałożycielka ośrodka terapeutycznego i wypoczynkowego dla opiekunów z psami, a także dla ludzi szukających ponownego połączenia z Naturą o nazwie Zakątka Transformacji w Beskidzie Niskim – www.zakatek-transformacji.pl. 

O Zuzie powiedzieli...

Małgorzata Pietrzak

Lekarka weterynarii z ponad siedmioletnim doświadczeniem klinicznym, obecnie zajmująca się holistyczną naturoterapią zwierząt, tj. ziołolecznictwem, medycyną chińską, psychobiologią, esencjami kwiatowymi, pracą energetyczną i radiestezją, łącząc to ze stanem emocjonalnym opiekuna i jego zwierzęcia oraz wynikami diagnostyki medycyny konwencjonalnej.

W pracy najbardziej zależy jej na tym, by opiekun prawdziwie poczuł swoje zwierzę, siebie oraz to niesamowite połączenie, które jest między nimi. Głęboko wierzy – i doświadcza tego na co dzień – że spojrzenie na relację oraz obecne zmagania z innej, głębszej perspektywy, daje ogromne zrozumienie, uwolnienie, ukojenie i poczucie akceptacji, które wraz z terapiami naturalnymi niezwykle sprzyjają zdrowiu obojga.

O Gosi powiedzieli...

TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

DZIĘKI PROGRAMOWI:

HARMONOGRAM

Oferta specjalna kończy się za...

Dni
Godziny

PAKIETY

Pakiet BASIC

Specjalna cena
699
 • Dostęp do 8 wykładów online (ok. 12h wcześniej przygotowanych nagrań; kolejne wykłady będą odblokowywane co dwa tygodnie).
 • Prezentacje w formie PDF.
 • Dostęp do nagrań ze spotkań na okres 2 miesięcy od czasu udostępnienia ostatniego nagrania.
 • Dostęp do 4 grupowych sesji Q&A (6-8h).
 • Webinar bonusowy: “Holistyczne zaspokajanie potrzeb psa” o długości 2 h 30 min. (o wartości 120 PLN)
 • Zniżka 10% na zakupy w sklepie Psiaki w Zen - www.psiakiwzen.pl/sklep.
 • Zniżka 10% na pobyt terapeutyczny z psem w Zakątku Transformacji - www.zakatek-transformacji.pl
 • Jedna, 60-minutowa konsultacja indywidualna online, na której obie prowadzące pochylą się nad przypadkiem Twojego psa, odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują dopasowane dla Was rozwiązania.

Pakiet PRO

Specjalna cena
899
 • Dostęp do 8 wykładów online (ok. 12h wcześniej przygotowanych nagrań; kolejne wykłady będą odblokowywane co dwa tygodnie).
 • Prezentacje w formie PDF.
 • Dostęp do nagrań ze spotkań na okres 9 miesięcy od czasu zakończenia programu.
 • Dostęp do 4 grupowych sesji Q&A (6-8h).
 • Webinar bonusowy: “Holistyczne zaspokajanie potrzeb psa” o długości 2 h 30 min. (o wartości 120 PLN).
 • Zniżka 10% na zakupy w sklepie Psiaki w Zen - www.psiakiwzen.pl/sklep.
 • Zniżka 10% na pobyt terapeutyczny z psem w Zakątku Transformacji - www.zakatek-transformacji.pl
 • Jedna, 60-minutowa konsultacja indywidualna online, na której obie prowadzące pochylą się nad przypadkiem Twojego psa, odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują dopasowane dla Was rozwiązania.

Pakiet PREMIUM PRO

Specjalna cena
1399
 • Dostęp do 8 wykładów online (ok. 12h wcześniej przygotowanych nagrań; kolejne wykłady będą odblokowywane co dwa tygodnie).
 • Prezentacje w formie PDF.
 • Dostęp do nagrań ze spotkań na okres 12 miesięcy od czasu zakończenia programu.
 • Dostęp do 4 grupowych sesji Q&A (6-8h).
 • Webinar bonusowy: “Holistyczne zaspokajanie potrzeb psa” o długości 2 h 30 min. (o wartości 120 PLN).
 • Zniżka 10% na zakupy w sklepie Psiaki w Zen - www.psiakiwzen.pl/sklep.
 • Zniżka 10% na pobyt terapeutyczny z psem w Zakątku Transformacji - www.zakatek-transformacji.pl
 • Jedna, 60-minutowa konsultacja indywidualna online, na której obie prowadzące pochylą się nad przypadkiem Twojego psa, odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują dopasowane dla Was rozwiązania.

Oferta specjalna kończy się za...

Dni
Godziny

OPINIE UCZESTNIKÓW WCZEŚNIEJSZYCH EDYCJI

Program transformacji relacji ze swoim psem pomógł zrozumieć nam wiele kwestii, które wcześniej traktowaliśmy jako "do zmiany". Główne założenie przedstawia prace przede wszystkim nad sobą, nad swoimi emocjami i akceptacją, tak aby poprawić/zbudować relację ze swoim pupilem, podczas gdy ewentualne zachowania („problemy”) rozwiążą się samoistnie. Zuza to dziewczyna pełna pozytywnej energii, z niesamowitym podejściem do ludzi i psiaków. Jej webinary są ciekawe, tematy dobrze opracowane i zawsze jest czas, aby zadać wszystkie nurtujące pytania. Forma webinarów jest różnorodna, oprócz „typowych” prezentacji występują też spotkania z innymi osobami, które mają do przekazania informacje z zakresu tematu, czasami są to dodatkowe filmy, czasami doświadczenia innych osób. Zuza dzieli się całą wiedzą, którą posiada w formie notatek, nagrań, książek, filmów... i wszystkich innych możliwych metod. Po każdym webinarze do wykonania jest zadanie domowe, które ma na celu lepiej zrozumieć opracowywane zagadnienie i wdrożyć je w życie – np. taniec ze swoim psiakiem! Warto uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie – proponowane metody zaczynają działać po dłuższym czasie regularnego wdrażania, a czasami bywa, że problematyczne zachowania na początku wręcz się nasilają. Jednak nie warto się zniechęcać, przy pozytywnym nastawieniu (bo potrzeba wierzyć w to, co robisz!) – na pewno zauważysz pozytywne zmiany u swojego psa i siebie. U nas program pomógł wprowadzić wiele pozytywnych zmian w codziennym życiu. Nie tylko w stosunku do zachowania bezpośrednio dotyczących naszego czworonoga, ale także takich, które na pierwszy rzut nie mają znaczenia... a jednak pozwalają w niesamowity sposób umocnić relację. A więc jeśli jesteś gotowa/gotów na zmianę swoich ogólnych założeń dotyczących swojego życia i chcesz być szczęśliwszym i bardziej świadomym człowiekiem, który docenia każdą chwilę i kocha swojego psa, za to jakim jest – ten program jest dla Ciebie 🙂 Na koniec obserwacja- program transformacji faktycznie transformuję, ale głównie nasze podejście. Dziękujemy za pomoc w zrozumieniu wielu kwestii i w umocnieniu relacji z naszym psiakiem. Cieszymy się, że byliśmy częścią tego programu. Pozdrawiamy!
Zuza, wielkie i szczere "dziękuję" za wszystko na co mnie otworzyłaś! Program transformacji relacji ze swoim psem to coś zupełnie nowego na naszym edukacyjnym psim rynku. To wielopłaszczyznowe podejście do cudownego stworzenia jakim jest pies, to uwrażliwienie uczestnika na osobowość, potrzeby, emocje, lęki, niepokoje i możliwości naszych psów ale też ich sposób postrzegania nas - przewodników i sposoby czerpania z nas i dostrajania się do nas każdego dnia. Niezależnie od poziomu zaawansowania (u mnie ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zawodowej z psami) każdy weźmie z programu coś dla siebie, lub jeśli jest bardzo świadomy zarówno siebie, jak i gatunku, z którym żyje, przypomni sobie co jest tak naprawdę ważne w tej relacji - bycie tu i teraz, bycie uważnym na emocje i potrzeby nas wszystkich. Znalazłam tu wiele przydatnych ćwiczeń i inspiracji do pracy z psimi i ludzkimi klientami. Do tego program wzbogacają liczne materiały dodatkowe o szerokiej tematyce, artykuły, historie, linki i filmy oraz polecana przez autorkę programu literatura przydatna z punktu widzenia własnego rozwoju duchowego. Prowadząca Zuza to wulkan pozytywności i otwartości, ale też osoba pełna zrozumienia jakie jest życie, jakie są nasze problemy i jak świadomie dokonując mądrych wyborów do niego podejść. Zuza - ten program zmienia rzeczywistość każdego! Wielkie dzięki ode mnie, moich 5 zwierzaków (jest i kot) oraz klientów, którzy choć nieświadomi do końca komu to zawdzięczają, już odczuwają dobroczynny wpływ mojego uczestnictwa w programie. Nawet mój partner i dziecię skorzystali z powodu mojego lepszego wglądu w siebie i zharmonizowania we współodczuwaniu. Program utwierdził mnie w przekonaniu, że kierunek, w którym od jakiegoś czasu zmierzam w moim podejściu do psów jest słuszny. Ogromnie Ci z serca dziękuję:)
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim!4. Szczerze żałuję, że Program Transformacji dobiega końca. Będzie mi bardzo brakowało naszych cotygodniowych spotkań, ale z drugiej strony jestem przekonana, że wiedza (potężna i transformująca!), którą zdobyłam, pozostanie ze mną już na zawsze i dzięki Zuzowym wskazówkom moja relacja z psami, a także z samą sobą i innymi ludźmi (tak, tak!), będzie się rozwijać i nieustannie polepszać. Dziękuję Prowadzącej za ogromne zaangażowanie, rzetelność i spojrzenie pełne czułości na najcudowniejsze PSY, ale także na ludzi! Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej.Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!”
Program transformacji to program, który otwiera umysł, serce, uwalnia wszystko co we mnie "siedzi". Mało kiedy analizowalam swoje zachowania. Teraz potrafię świadomie zastanowić się nad swoimi zachowaniami, emocjami, zastanowić się dlaczego robię coś tak, a nie inaczej. Dzięki programowi zaczęłam częściej się zatrzymywać nad tym co ulotne, nad chwilami, nad tym co takie zwykle, a właśnie czyni z naszego życia takie piękne. Zaczęłam po prostu być z psami, idę z nimi na spacer, chcą kopać dołki to siadam i czekam aż skończą, oczywiście nie zawsze, bo pewnie czasem musiałabym nocować na polu 😂, ale staram się podążać za nimi na tyle ile mogę. Staram się zrozumieć co do mnie mówią, czego potrzebują. Pracuje nad sobą i mam nadzieję, że ta praca nigdy się nie skończy, bo nie ma ludzi idealnych! ❤❤ Zuza dziękuję Ci za pokazanie totalnie innej drogi, drogi do akceptacji siebie i swoich piesków, bez tego bym nie ruszyła, a tak widzę małe sukcesy, które są drogą do większych ❤
Program Transformacji polecam każdemu! Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy z psami pracują zawodowo. Pomaga on otworzyć się na potrzeby oraz możliwości psa, osiągnąć, wydawałoby się, nieosiągalne porozumienie ze swoim zwierzakiem. Wejrzeć w siebie, dokonać własnej transformacji. Wtedy pies sam podąży za nami i naszą energią. Poza tym program daje wiele praktycznych wskazówek, które bardzo ułatwią codzienne życie. Polecam! Polecam! Polecam!
Poprzedni
Następny
MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
Czytaj więcej
Wybrałam pakiet Transformacja, ponieważ chciałam poznać TTouch, ale też duchowe podejście do relacji z psem. I baaardzo się cieszę, że się zapisałam! Dzięki temu kursowi nauczyłam się tak wiele, że nie sposób wszystkiego wymienić:) Ogrom wspaniałej wiedzy!:) Przede wszystkim zaszły ogromne zmiany w moim podejściu do psów, wiem też np. jakie mają potrzeby lub co z nimi robić oraz oczywiście poznałam TTouch, a dzięki temu wszystkiemu, co jest zawarte w kursie, moje psiaki stały się spokojniejsze i będą mieć zdecydowanie lepsze życie:) im więcej praktykuję wskazówek z kursu tym więcej zachodzi pozytywnych zmian- w życiu psów i w moim:) Dowiedziałam się też dużo o sobie, o swoich potrzebach, emocjach oraz oczywiście poznałam wiele wskazówek jak sobie radzić- bo nasze emocje i zachowanie mają ogromne znaczenie w relacji z psem:) Nie będę wdawać się w szczegóły, po prostu kup i sam się przekonaj:) Naprawdę warto!:) Inwestycja w lepsze życie:) Warto też wspomnieć, że Zuza zawsze służyła nam pomocą i dawała świetne wskazówki 🙂 Rewelacja!:)
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
Czytaj więcej
Naprawdę warto zainwestować w ten kurs, bo jest to przede wszystkim inwestycja w siebie i pogłębienie więzi z psem. Materiały dają wiele do myślenia, również w życiu codziennym i pozwalają zastanowić się nad samym sobą i swoim zachowaniem. Spektakularnych efektów po tygodniu się nie spodziewajcie, ale ja po dwóch miesiącach zauważyłam zmiany. Wszystko dzieje się powoli, małymi kroczkami, które są małe, ale zauważalne i obstawiam, że to kwestia czasu i będzie o wiele lepiej. Kiedyś sytuacja ze zdjęcia raczej by się nie zdarzyła (podczas zawodów Dafne była zawsze na 200% naładowana). A tutaj.. nawet trochę poleżała. 🙂
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
Czytaj więcej
Nie czułam się gotowa do stanięcia twarzą w twarz z relacją ze swoim psem. Wyobrażacie sobie? Po tylu latach zadałam sobie pytanie - co znaczy dla mnie relacja z moim psem i z psami w ogóle. I to było dla mnie odkrywcze. Już nie musiałam wybierać. Poczułam, że cokolwiek się zadzieje, dotyczyć to będzie przede wszystkim mnie samej i wszystko się wyjaśni. Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej.Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
Czytaj więcej
To był najciekawszy kurs ze wszystkich, w których do tej pory brałam udział. Program pozwala nam się w pełni otworzyć na nasze psiaki, ale wręcz zmusza również do wejrzenia w samego siebie, bo bez tego nie będzie PRAWDZIWEJ transformacji. Pomaga zrozumieć, że dane psy nie przychodzą do naszego życia bez jakiegoś ważnego powodu, że są naszymi lustrami i możemy się w nich przeglądać, chociaż nie zawsze, co widzimy w odbiciu, nam się spodoba. Jednak dzięki temu mamy szansę zrobić „porządek” z nami samymi i zobaczyć jak bardzo to pomaga w zmianie zachowania naszego psa. Poza sferą dotycząca „magicznej” relacji, dostajemy bardzo dużo praktycznych rad i wskazówek. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, wyjątkowej energii i serdeczności oraz dobrym nastroju. Polecam każdemu. Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy zawodowo z psami pracują. Zdziwicie się, jak zaskakujące efekty może przynieść odpuszczenie kontroli oraz jak fajnie jest komunikować się z psami bez użycia komend i jakichkolwiek słów. Serio.
CELINA I SOJKA
CELINA I SOJKA
Czytaj więcej
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim!
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
Czytaj więcej
Serdecznie polecamy szkolenia, warsztaty i kursy u niesamowitej Zuzi 💜 to wspaniała, empatyczna, z wielkim serduszkiem i pasją która zaraża wszystkich cudną osóbką. Po każdym spotkaniu z nią wyniosłam moc niesamowitej wiedzy i piękne nauki, aby lepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich psiaków. ❤️Serdecznie polecamy i rekomendujemy BAZYLKA TEAM 💚🧡💜❤️
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
Czytaj więcej
Zdecydowanie wszystkim polecam kurs. Retoryka, praktyczna wiedza, która przy odrobinie chęci i zaangażowania działa cuda. Piękne jest to, że transformację przeszła nie tylko Mrówcia ale także ja 🙂 Nasze zmiany zachodzą w dalszym ciągu. Dzięki tej edycji kursu zrozumiałam, że to dopiero początek przygody z Ttouch 🙂 Kiedy zaczęłam rozumieć swoje emocje, nie trzymać w sobie złości, dać upust emocjom znajdując czas dla siebie mój pies nagle zaczął zachowywać się tak samo! To niesamowite, ponieważ TTouch zdecydowanie nam pomógł. Na początku widziałam regres w jej zachowaniu, była głośna, szczekała w domu. Gdy dałam jej się pozbyć tych emocji, przeżyć je a nie tłumić mówiąc jej polecenia nagle z pieska który nie podchodził do ludzi jest w stanie dać się obcej osobie pogłaskać, wziąć smakołyka na zewnątrz. Nawet sąsiedzi zaczęli mówić, że mój piesek jest spokojniejszy. Po raz pierwszy zauważyłam, że przestała szczekać na sąsiadów. Dziękuje!
Poprzedni
Następny

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH

Przy dowolnym pakiecie możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Wystarczy, że wybierzesz opcję płatności PayU, po czym klikniesz „raty” jak na przedstawionym rysunku. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać telefonicznie zanim dokonasz zakupu, by upewnić się, że jest to odpowiedni kurs dla Ciebie i Twojego czworonoga lub chcesz opłacić kurs w ratach w inny sposób, napisz do mnie na psiakiwzen@gmail.com 🙂

Oferta specjalna kończy się za...

Dni
Godziny

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Zdecydowanie! Wszystkie materiały zostały opracowane w taki sposób, by osoby początkujące poradziły sobie zarówno w nauce teorii, jak i praktyki przedstawionej w kursie. A nawet jeśli pojawią się jakieś trudności bądź wątpliwości, pamiętaj, że masz możliwość uczestniczyć w sesjach Q&A (w pakietach PRO i PRO PREMIUM).

Program w głównej mierze składa się z wcześniej przygotowanych lekcji, do których uczestnicy otrzymują dostęp w formie nagrań. W pakietach PRO i PRO PREMIUM dostajesz także możliwość uczestnictwa w sesjach Q&A. W PRO PREMIUM dodatkowo otrzymujesz indywidualną 60-minutową konsultację online z prowadzącymi.

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz dostęp do platformy online, na której od 26.03 regularnie będą udostępniane lekcje (co 2 tygodnie). Dodatkowo znajdziesz tam link do pokoju na Zoom, gdzie będziemy spotykać się na sesjach Q&A (dla pakietów PRO i PRO PREMIUM).

Podziel się dobrem. Zaproś znajomych do udziału w przemianie!

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Menu