fbpx

HOLISTYCZNY PROGRAM TRANSFORMACJI ZACHOWANIA PSA®


reklamy-FB-1200x900-—-kopia-2.png


9- Tygodniowy Program, który Pomoże Ci Zmienić Zachowanie Swojego Psa Poprzez Wejrzenie w Jego Emocje, Duszę i... Siebie!

Jedyny Taki Program w Polsce, który Łączy w Sobie Naukowe Podejście z 
Terapiami Alternatywnymi w Transformacji Zachowania Psa

Oferta specjalna kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OPINIE MOICH KLIENTÓW O MNIE

Zrozumienie i transformacja zachowania Twojego psa jest W KOŃCU na wyciągnięcie ręki...

Czy masz poczucie bezsilności związane z lękiem lub reaktywnością swojego psa?

Czy nie do końca wiesz, jak dogadać się ze swoim psem i jak zrozumieć, dlaczego zachowuje się tak, jak Twoim zdaniem, nie powinien?

W Internecie aż roi się od porad podpowiadających jak zmienić niepożądane zachowanie swojego psa i jak wychować go na grzecznego i usłuchanego towarzysza swojej codzienności. Większość z nich skupia się na technikach treningowych, na uczeniu psa samokontroli, posłuszeństwa i dostosowania się do człowieka.

Prawda jest jednak taka, że podchodząc wyłącznie treningowo, bez uwzględnienia przy tym połączenia pomiędzy sferą fizyczną, emocjonalną i duchową w relacji z psem, nie wprowadzimy długotrwałych zmian w jego zachowaniu.

W swojej praktyce obserwuję, że skupienie się tylko i wyłącznie na zmianie zachowania prowadzi do wywierania presji i frustracji zarówno u opiekuna, jak i u psa. Za bardzo bowiem koncentrujemy się na jak najszybszej modyfikacji tego, czego nie lubimy i co nam u psa przeszkadza, zapominając, że jest to jedynie wynik końcowy innych składników, z którego dane zachowanie zostało „ulepione”.

Im bardziej skupimy się zamiast tego na tym, by lepiej zrozumieć swojego psa oraz to, co komunikuje nam poprzez swoje zachowanie, tym łatwiej i swobodniej zacznie zachodzić proces zmian.

Zamiast pytać: „Co zrobić, by zmienić zachowanie mojego psa?”, zadaj sobie pytanie: „Co zrobić, by umocnić z nim relację?”.

DZIĘKI PROGRAMOWI TRANSFORMACJI:

HARMONOGRAM PROGRAMU I SPOTKAŃ TRANSFORMACJI

fioletowy-post-640x960-—-kopia.png
Projekt-bez-tytulu-6.png

Program ten został opracowany w taki sposób, byś mogła potraktować go jako proces, który krok po kroku przeprowadzi Cię  przez kolejne elementy poznawania swojego psa i budowania relacji z nim

Ma on także na celu pokazanie Ci, że nieważne od ilu specjalistów będziesz się uczyć, ostatecznie to to W TOBIE jest największa moc do tego, by wprowadzić pozytywne zmiany w życiu ze swoim psem.

Jeśli natomiast na którymś etapie Programu będziesz miała trudności lub wątpliwości, bez obaw! Otrzymujesz ode mnie możliwość zadawania pytań, a także wysyłania filmików, które będą analizowane na naszej grupie na Facebook. 

Boisz się, że zaszkodzisz swojemu psu poprzez nieumiejętne wykonywanie przedstawionych w kursie technik? Bez względu na Twoje doświadczenie, w Programie tym nauczysz się, jak wykonywać na swoim psie techniki Tellington TTouch, które są proste i zarazem bezpieczne do oferowania psu. Nie ma potrzeby, bym fizycznie była obok Ciebie- z pomocą filmików instruktażowych i wsparcia na spotkaniach, z pewnością opanujesz te umiejętności.

Po każdym spotkaniu otrzymasz również zadania do wykonania, które będą pomagały Ci przyswoić wiedzę i nowe umiejętności.

KIM JESTEM?

Nazywam się Zuzanna Rybarczyk i jestem trenerką oraz propagatorką metody Tellington TTouch® w Polsce od 2017 roku. We współpracy z psami inspiruję się również metodami takimi jak Canine Flow®Trust Technique®, jak również zagadnieniami z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, mindfulness, medytacji, technik oddechowych, energetycznych i dialogu z psem poprzez emocje i komunikację.

Swoją wiedzę zdobywałam jeżdżąc po całym świecie i ucząc się od osób takich jak Sarah Fisher, Amber Batson, Linda Tellington-Jones, Robyn Hood i Caroline Griffith.

Pracuję zawodowo pomagając psim opiekunom w przeprowadzaniu transformacji zachowania swoich czworonogów wykazujących zachowania lękowe, reaktywne i agresywne, zarówno przy użyciu podejścia naukowego, jak również terapii alternatywnych, takich jak Tellington TTouch, terapia kamertonami i zoofarmakognozja stosowana.  

Moim celem jest pokazanie Ci, że głęboka transformacja zachowania Twojego psa jest możliwa tylko wówczas, gdy w pierwszej kolejności odważysz się wejrzeć we własne wnętrze. To fascynująca ścieżka, która może i nie należy do najprostszych, ale jeśli zdecydujesz się nią podążyć, wszystko zacznie się zmieniać na lepsze, zarówno w życiu Twoim, jak i Twojego czworonoga.  

2.jpg

O TERAPIACH, KTÓRE POZNASZ W PROGRAMIE

TELLINGTON TTOUCH®– to metoda współpracy ze zwierzętami, która ewoluuje na świecie już od ponad 40 lat. Celem metody jest wprowadzenie zwierzęcia w stan równowagi emocjonalnej poprzez pracę na jego ciele za pomocą dotyku i owijek.

Ciało i emocje są ze sobą ściśle związane i bardzo często to, czego zwierzę doświadczyło w swoim życiu, zapisało się właśnie pod postacią napięć w jego ciele fizycznym. Techniki TTouch pomagają psu w rozluźnieniu ich, a także w „rozpuszczeniu” pamięci o nich, tym samym wpływając na uzyskanie poczucia większego relaksu, równowagi emocjonalnej oraz transformacji zachowań lękowych i agresywnych.

TERAPIA KAMERTONAMI- polega ona na zastosowaniu odpowiednich częstotliwości wzbudzanych z pomocą wibracji kamertonów; fala dźwiękowa pochodząca z kamertonu jako wibracja odbywa podróż głęboko w ciało i jego komórki, kierując się wzdłuż energetycznych ścieżek (torów), podnosząc efektywność fizjologii zwierzęcia i ułatwiając dotarcie do miejsc „niedotykanych” przez tradycyjną medycynę i dotyk fizyczny.

IMG_2911-scaled.jpg

CO OTRZYMUJESZ W PROGRAMIE?

Opakowany w proces 9-cio tygodniowy Program, który krok po kroku wesprze Cię w dokonywaniu zmian w swoim psie i sobie na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej i duchowej

Dostęp do 9-ciu spotkań oraz nagrań z nich wraz ze spotkaniami dodatkowymi z gośćmi specjalnymi! 

(czas dostępu zależy od rodzaju wybranego pakietu)

Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz wsparcia prowadzącej i uczestników

Możliwość wstawiania na grupie swoich zadań i filmów do analizy oraz otrzymywania feedback-u w związku z nauką technik metody Tellington TTouch

Dostęp do dodatkowych materiałów w formie video wraz z nagraniami spotkań poprzednich edycji o długości ponad 40 h oraz aż 3-ech bonusowych webinarów (o wartości 936 PLN)

Indywidualną analizę meridianową dla swojego psa wraz z doborem olejków i składników diety wg Medycyny Chińskiej z intencją wsparcia terapii behawioralnej (o wartości 200 PLN)

Bonusowe spotkania - niespodzianki ze specjalistami z dziedziny komunikacji i zdrowia psów w trakcie trwania Programu Transformacji

Ten Program JEST dla Ciebie, jeśli:

Post-FB-Psiaki-w-ZEN-7.png

Ten program NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

OPINIA UCZESTNIKÓW 1. EDYCJI 
PROGRAMU TRANSFORMACJI

"Co Ci się podobało w Programie/Co ze sobą zabierasz?",
ponad 90% uczestników odpowiedziało: 
transformację siebie i psa. 🙂

Zrzut-ekranu-2021-04-14-o-13.39.14.png

CO MÓWIĄ ABSOLWENCI PROGRAMU TRANSFORMACJI?

MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
Czytaj więcej
Wybrałam pakiet Transformacja, ponieważ chciałam poznać TTouch, ale też duchowe podejście do relacji z psem. I baaardzo się cieszę, że się zapisałam! Dzięki temu kursowi nauczyłam się tak wiele, że nie sposób wszystkiego wymienić:) Ogrom wspaniałej wiedzy!:) Przede wszystkim zaszły ogromne zmiany w moim podejściu do psów, wiem też np. jakie mają potrzeby lub co z nimi robić oraz oczywiście poznałam TTouch, a dzięki temu wszystkiemu, co jest zawarte w kursie, moje psiaki stały się spokojniejsze i będą mieć zdecydowanie lepsze życie:) im więcej praktykuję wskazówek z kursu tym więcej zachodzi pozytywnych zmian- w życiu psów i w moim:) Dowiedziałam się też dużo o sobie, o swoich potrzebach, emocjach oraz oczywiście poznałam wiele wskazówek jak sobie radzić- bo nasze emocje i zachowanie mają ogromne znaczenie w relacji z psem:) Nie będę wdawać się w szczegóły, po prostu kup i sam się przekonaj:) Naprawdę warto!:) Inwestycja w lepsze życie:) Warto też wspomnieć, że Zuza zawsze służyła nam pomocą i dawała świetne wskazówki 🙂 Rewelacja!:)
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
Czytaj więcej
Naprawdę warto zainwestować w ten kurs, bo jest to przede wszystkim inwestycja w siebie i pogłębienie więzi z psem. Materiały dają wiele do myślenia, również w życiu codziennym i pozwalają zastanowić się nad samym sobą i swoim zachowaniem. Spektakularnych efektów po tygodniu się nie spodziewajcie, ale ja po dwóch miesiącach zauważyłam zmiany. Wszystko dzieje się powoli, małymi kroczkami, które są małe, ale zauważalne i obstawiam, że to kwestia czasu i będzie o wiele lepiej. Kiedyś sytuacja ze zdjęcia raczej by się nie zdarzyła (podczas zawodów Dafne była zawsze na 200% naładowana). A tutaj.. nawet trochę poleżała. 🙂
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
Czytaj więcej
Nie czułam się gotowa do stanięcia twarzą w twarz z relacją ze swoim psem. Wyobrażacie sobie? Po tylu latach zadałam sobie pytanie - co znaczy dla mnie relacja z moim psem i z psami w ogóle. I to było dla mnie odkrywcze. Już nie musiałam wybierać. Poczułam, że cokolwiek się zadzieje, dotyczyć to będzie przede wszystkim mnie samej i wszystko się wyjaśni. Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej.Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
Czytaj więcej
To był najciekawszy kurs ze wszystkich, w których do tej pory brałam udział. Program pozwala nam się w pełni otworzyć na nasze psiaki, ale wręcz zmusza również do wejrzenia w samego siebie, bo bez tego nie będzie PRAWDZIWEJ transformacji. Pomaga zrozumieć, że dane psy nie przychodzą do naszego życia bez jakiegoś ważnego powodu, że są naszymi lustrami i możemy się w nich przeglądać, chociaż nie zawsze, co widzimy w odbiciu, nam się spodoba. Jednak dzięki temu mamy szansę zrobić „porządek” z nami samymi i zobaczyć jak bardzo to pomaga w zmianie zachowania naszego psa. Poza sferą dotycząca „magicznej” relacji, dostajemy bardzo dużo praktycznych rad i wskazówek. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, wyjątkowej energii i serdeczności oraz dobrym nastroju. Polecam każdemu. Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy zawodowo z psami pracują. Zdziwicie się, jak zaskakujące efekty może przynieść odpuszczenie kontroli oraz jak fajnie jest komunikować się z psami bez użycia komend i jakichkolwiek słów. Serio.
CELINA I SOJKA
CELINA I SOJKA
Czytaj więcej
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim!
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
Czytaj więcej
Serdecznie polecamy szkolenia, warsztaty i kursy u niesamowitej Zuzi 💜 to wspaniała, empatyczna, z wielkim serduszkiem i pasją która zaraża wszystkich cudną osóbką. Po każdym spotkaniu z nią wyniosłam moc niesamowitej wiedzy i piękne nauki, aby lepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich psiaków. ❤️Serdecznie polecamy i rekomendujemy BAZYLKA TEAM 💚🧡💜❤️
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
Czytaj więcej
Zdecydowanie wszystkim polecam kurs. Retoryka, praktyczna wiedza, która przy odrobinie chęci i zaangażowania działa cuda. Piękne jest to, że transformację przeszła nie tylko Mrówcia ale także ja 🙂 Nasze zmiany zachodzą w dalszym ciągu. Dzięki tej edycji kursu zrozumiałam, że to dopiero początek przygody z Ttouch 🙂 Kiedy zaczęłam rozumieć swoje emocje, nie trzymać w sobie złości, dać upust emocjom znajdując czas dla siebie mój pies nagle zaczął zachowywać się tak samo! To niesamowite, ponieważ TTouch zdecydowanie nam pomógł. Na początku widziałam regres w jej zachowaniu, była głośna, szczekała w domu. Gdy dałam jej się pozbyć tych emocji, przeżyć je a nie tłumić mówiąc jej polecenia nagle z pieska który nie podchodził do ludzi jest w stanie dać się obcej osobie pogłaskać, wziąć smakołyka na zewnątrz. Nawet sąsiedzi zaczęli mówić, że mój piesek jest spokojniejszy. Po raz pierwszy zauważyłam, że przestała szczekać na sąsiadów. Dziękuje!
Poprzedni
Następny

INNE OPINIE UCZESTNIKÓW
(z ankiety przesłanej uczestnikom po zakończeniu 1. edycji Programu)

Program transformacji relacji ze swoim psem pomógł zrozumieć nam wiele kwestii, które wcześniej traktowaliśmy jako "do zmiany". Główne założenie przedstawia prace przede wszystkim nad sobą, nad swoimi emocjami i akceptacją, tak aby poprawić/zbudować relację ze swoim pupilem, podczas gdy ewentualne zachowania („problemy”) rozwiążą się samoistnie. Zuza to dziewczyna pełna pozytywnej energii, z niesamowitym podejściem do ludzi i psiaków. Jej webinary są ciekawe, tematy dobrze opracowane i zawsze jest czas, aby zadać wszystkie nurtujące pytania. Forma webinarów jest różnorodna, oprócz „typowych” prezentacji występują też spotkania z innymi osobami, które mają do przekazania informacje z zakresu tematu, czasami są to dodatkowe filmy, czasami doświadczenia innych osób. Zuza dzieli się całą wiedzą, którą posiada w formie notatek, nagrań, książek, filmów... i wszystkich innych możliwych metod. Po każdym webinarze do wykonania jest zadanie domowe, które ma na celu lepiej zrozumieć opracowywane zagadnienie i wdrożyć je w życie – np. taniec ze swoim psiakiem! Warto uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie – proponowane metody zaczynają działać po dłuższym czasie regularnego wdrażania, a czasami bywa, że problematyczne zachowania na początku wręcz się nasilają. Jednak nie warto się zniechęcać, przy pozytywnym nastawieniu (bo potrzeba wierzyć w to, co robisz!) – na pewno zauważysz pozytywne zmiany u swojego psa i siebie. U nas program pomógł wprowadzić wiele pozytywnych zmian w codziennym życiu. Nie tylko w stosunku do zachowania bezpośrednio dotyczących naszego czworonoga, ale także takich, które na pierwszy rzut nie mają znaczenia... a jednak pozwalają w niesamowity sposób umocnić relację. A więc jeśli jesteś gotowa/gotów na zmianę swoich ogólnych założeń dotyczących swojego życia i chcesz być szczęśliwszym i bardziej świadomym człowiekiem, który docenia każdą chwilę i kocha swojego psa, za to jakim jest – ten program jest dla Ciebie 🙂 Na koniec obserwacja- program transformacji faktycznie transformuję, ale głównie nasze podejście. Dziękujemy za pomoc w zrozumieniu wielu kwestii i w umocnieniu relacji z naszym psiakiem. Cieszymy się, że byliśmy częścią tego programu. Pozdrawiamy!
Zuza, wielkie i szczere "dziękuję" za wszystko na co mnie otworzyłaś! Program transformacji relacji ze swoim psem to coś zupełnie nowego na naszym edukacyjnym psim rynku. To wielopłaszczyznowe podejście do cudownego stworzenia jakim jest pies, to uwrażliwienie uczestnika na osobowość, potrzeby, emocje, lęki, niepokoje i możliwości naszych psów ale też ich sposób postrzegania nas - przewodników i sposoby czerpania z nas i dostrajania się do nas każdego dnia. Niezależnie od poziomu zaawansowania (u mnie ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zawodowej z psami) każdy weźmie z programu coś dla siebie, lub jeśli jest bardzo świadomy zarówno siebie, jak i gatunku, z którym żyje, przypomni sobie co jest tak naprawdę ważne w tej relacji - bycie tu i teraz, bycie uważnym na emocje i potrzeby nas wszystkich. Znalazłam tu wiele przydatnych ćwiczeń i inspiracji do pracy z psimi i ludzkimi klientami. Do tego program wzbogacają liczne materiały dodatkowe o szerokiej tematyce, artykuły, historie, linki i filmy oraz polecana przez autorkę programu literatura przydatna z punktu widzenia własnego rozwoju duchowego. Prowadząca Zuza to wulkan pozytywności i otwartości, ale też osoba pełna zrozumienia jakie jest życie, jakie są nasze problemy i jak świadomie dokonując mądrych wyborów do niego podejść. Zuza - ten program zmienia rzeczywistość każdego! Wielkie dzięki ode mnie, moich 5 zwierzaków (jest i kot) oraz klientów, którzy choć nieświadomi do końca komu to zawdzięczają, już odczuwają dobroczynny wpływ mojego uczestnictwa w programie. Nawet mój partner i dziecię skorzystali z powodu mojego lepszego wglądu w siebie i zharmonizowania we współodczuwaniu. Program utwierdził mnie w przekonaniu, że kierunek, w którym od jakiegoś czasu zmierzam w moim podejściu do psów jest słuszny. Ogromnie Ci z serca dziękuję:)
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim!4. Szczerze żałuję, że Program Transformacji dobiega końca. Będzie mi bardzo brakowało naszych cotygodniowych spotkań, ale z drugiej strony jestem przekonana, że wiedza (potężna i transformująca!), którą zdobyłam, pozostanie ze mną już na zawsze i dzięki Zuzowym wskazówkom moja relacja z psami, a także z samą sobą i innymi ludźmi (tak, tak!), będzie się rozwijać i nieustannie polepszać. Dziękuję Prowadzącej za ogromne zaangażowanie, rzetelność i spojrzenie pełne czułości na najcudowniejsze PSY, ale także na ludzi! Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej.Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!”
Program transformacji to program, który otwiera umysł, serce, uwalnia wszystko co we mnie "siedzi". Mało kiedy analizowalam swoje zachowania. Teraz potrafię świadomie zastanowić się nad swoimi zachowaniami, emocjami, zastanowić się dlaczego robię coś tak, a nie inaczej. Dzięki programowi zaczęłam częściej się zatrzymywać nad tym co ulotne, nad chwilami, nad tym co takie zwykle, a właśnie czyni z naszego życia takie piękne. Zaczęłam po prostu być z psami, idę z nimi na spacer, chcą kopać dołki to siadam i czekam aż skończą, oczywiście nie zawsze, bo pewnie czasem musiałabym nocować na polu 😂, ale staram się podążać za nimi na tyle ile mogę. Staram się zrozumieć co do mnie mówią, czego potrzebują. Pracuje nad sobą i mam nadzieję, że ta praca nigdy się nie skończy, bo nie ma ludzi idealnych! ❤❤ Zuza dziękuję Ci za pokazanie totalnie innej drogi, drogi do akceptacji siebie i swoich piesków, bez tego bym nie ruszyła, a tak widzę małe sukcesy, które są drogą do większych ❤
Program Transformacji polecam każdemu! Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy z psami pracują zawodowo. Pomaga on otworzyć się na potrzeby oraz możliwości psa, osiągnąć, wydawałoby się, nieosiągalne porozumienie ze swoim zwierzakiem. Wejrzeć w siebie, dokonać własnej transformacji. Wtedy pies sam podąży za nami i naszą energią. Poza tym program daje wiele praktycznych wskazówek, które bardzo ułatwią codzienne życie. Polecam! Polecam! Polecam!
Poprzedni
Następny

Opinia ekipy "Co Mówi Pies?"
(znany projekt poświęcony nauce psiego języka)

PAKIETY

Pakiet BASIC

Specjalna cena
499
399
 • dostęp do 9-ciu spotkań na Zoom o długości między 1,5-2h wraz z notatkami w formie PDF i nagraniami na okres 3-ech miesięcy
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook z możliwością zadawania pytań i otrzymywania feedback-u dotyczącego cotygodniowych zadań
 • wstęp na dodatkowe spotkania z psimi specjalistami, których zaproszę do zamkniętych rozmów na naszej grupie FB
 • 10% zniżki na inne kursy, webinary i sesje indywidualne ze mną
 • dostęp do platformy kursowej: "Kurs TTouch dla psów" z materiałami video o długości ponad 12h (o wartości 399 PLN)
 • dostęp do webinaru: Autonomiczny Układ Nerwowy – czyli zrozum emocje swoje i psa!
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń fitness dla psa”
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń nosework dla psa lękowego”
 • indywidualna analiza meridianowa dla Twojego psa wraz z doborem olejków i składników diety wg Medycyny Chińskiej z intencją wsparcia terapii behawioralnej

W tej ofercie specjalnej oszczędzasz 100 PLN!

Zakupując pakiet do 25.01, otrzymasz niepubliczny webinar o długości 3 h, który poprowadziłam dla fundacji ODDO na temat wagi dotyku, przekonań, nastawienia i energii w życiu z psem o wartości 100 PLN

Pakiet PRO

Specjalna cena
699
599
 • dostęp do 9-ciu spotkań na Zoom o długości między 1,5-2h wraz z notatkami w formie PDF i nagraniami na okres 6-ściu miesięcy​
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook z możliwością zadawania pytań i otrzymywania feedback-u dotyczącego cotygodniowych zadań
 • wstęp na dodatkowe spotkania z psimi specjalistami, których zaproszę do zamkniętych rozmów na naszej grupie FB
 • 10% zniżki na inne kursy, webinary i sesje indywidualne ze mną
 • dostęp do platformy kursowej: "Kurs TTouch dla psów" z materiałami video o długości ponad 12h (o wartości 399 PLN)
 • dostęp do webinaru: Autonomiczny Układ Nerwowy – czyli zrozum emocje swoje i psa!​
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń fitness dla psa
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń nosework dla psa lękowego”
 • indywidualna analiza meridianowa dla Twojego psa wraz z doborem olejków i składników diety wg Medycyny Chińskiej z intencją wsparcia terapii behawioralnej

W tej ofercie specjalnej
oszczędzasz 299 zł!

Zakupując pakiet do 25.01, otrzymasz niepubliczny webinar o długości 3 h, który poprowadziłam dla fundacji ODDO na temat wagi dotyku, przekonań, nastawienia i energii w życiu z psem o wartości 100 PLN

Pakiet TRANSFORMACJA

Specjalna cena
999
899
 • dostęp do 9-ciu spotkań na Zoom o długości między 1,5-2h wraz z notatkami w formie PDF i nagraniami na okres roku
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook z możliwością zadawania pytań i otrzymywania feedback-u dotyczącego cotygodniowych zadań
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook z możliwością zadawania pytań i otrzymywania feedback-u dotyczącego cotygodniowych zadań
 • 10% zniżki na inne kursy, webinary i sesje indywidualne ze mną
 • dostęp do platformy kursowej „Program Transformacji Zachowania i Relacji z Psem”, który zawiera w sobie ponad 40h materiałów video, w tym kurs TTouch online z materiałami video o długości ponad 12h (o wartości 699 PLN)
 • dostęp do webinaru: Autonomiczny Układ Nerwowy – czyli zrozum emocje swoje i psa! (o wartości 79 PLN)
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń fitness dla psa (o wartości 79 PLN) 
 • dostęp do webinaru: „5 prostych ćwiczeń fitness dla psa (o wartości 79 PLN)
 • indywidualna analiza meridianowa dla Twojego psa wraz z doborem olejków i składników diety wg Medycyny Chińskiej z intencją wsparcia terapii behawioralnej (o wartości 200 PLN)

W tej ofercie specjalnej oszczędzasz 736 zł!

Zakupując pakiet do 25.01, otrzymasz niepubliczny webinar o długości 3 h, który poprowadziłam dla fundacji ODDO na temat wagi dotyku, przekonań, nastawienia i energii w życiu z psem o wartości 100 PLN

Możliwość zakupu pojedynczych spotkań!
Po więcej informacji kliknij w przycisk poniżej:

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH!

Przy dowolnym pakiecie możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Wystarczy, że wybierzesz opcję płatności PayU, po czym klikniesz „raty” jak na przedstawionym rysunku. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać telefonicznie zanim dokonasz zakupu, by upewnić się, że jest to odpowiedni kurs dla Ciebie i Twojego czworonoga lub chcesz opłacić kurs w ratach w inny sposób, napisz do mnie na psiakiwzen@gmail.com 🙂

Oferta specjalna kończy się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania

Zdecydowanie! Wszystkie materiały zostały opracowane w taki sposób, by osoby początkujące poradziły sobie zarówno w nauce teorii, jak i praktyki przedstawionej w kursie. A nawet jeśli pojawią się jakieś trudności bądź wątpliwości, pamiętaj, że w cenie otrzymujesz kontakt ze mną drogą mailową lub na grupie na Facebook.

Program w głównej mierze składa się z webinarów na żywo, do których uczestnicy otrzymują później dostęp w formie nagrań. W pakietach PRO i TRANSFORMACJA dostajesz także dostęp do platformy kursowej, na której znajdziesz od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin dodatkowych materiałów w formie video i audio.

Po dokonaniu płatności, w przypadku zakupu pakietu PRO lub TRANSFORMACJA otrzymasz dostęp do platformy kursowej w przeciągu 48 h. Natomiast link do naszych spotkań na Zoom będą rozsyłane na kilka dni przed każdym webinarem.

Wszystkie materiały przygotowałam dla Ciebie z wielkim zaangażowaniem i Sercem.

Jeśli jednak po przejściu Programu Transformacji stwierdzisz, że nie dał Ci on wymarzonych efektów, możesz otrzymasz zwrot pieniędzy. 

Jak tego dokonać? Wystarczy, że wyślesz na adres psiakiwzen@gmail.com opis kroków i wdrożeń, które wprowadziłaś z tego kursu.
Warunkiem dodatkowym jest udział w każdym spotkaniu Programu oraz wysłanie opisu maksymalnie do dnia 10.04.2022.
Po przeanalizowaniu Twojej prośby i spełnieniu powyższych warunków, cała kwota za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. 

Menu