fbpx

Referencje

Great advice for a dog with anxiety issues, we are still working on it but Zuzanna is very patient with our pup and has given us some tips for helping ease his fears.

Sammy C.

Cześć! ☺ Nasza fizjo bardzo pochwala to, że wzięłam się dodatkowo za TTouch 😉 Tajga nie dość, że pozbyła się w końcu kontuzji, to ma o wiele mniej tkliwych punktów na ciele, jest w doskonałym nastroju, nie jest pospinana nawet w tylnej części, gdzie zawsze miała problem i ogólnie jest innym psem. Dzięki ❤😘

Ania i Tajga

Cześć Zuza,
Piszę do Ciebie, ponieważ bardzo lubię Twoje filmiki.
Mam małego pieska rasy Chiuahua- 4 miesięcznego Marsiego.
Jest absolutnie cudowny.
Od urodzenia miał klapnięte prawe uszko i chodził jakby krzywo.
Nic nie dawało podklejanie uszka plasterkiem.
Po obejrzeniu Twoich filmików zaczęłam mu robić „Lamparta” i uszko praktycznie mu już stoi, chodzi równo.
Bardzo się odpręża i świetnie śpi.
Bardzo Ci dziękuję za Twoje filmiki i Twoją miłość do psiaków.
Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

Natalia

Zuzanna was really helpful. Helped me teach my puppy to stop barking when being alone.

Charles G.

Luna jest psem reagującym na wszystko w otoczeniu, co okazuje głównie szczekaniem. Dlatego postanowiliśmy zasięgnąć porady specjalisty i zobaczyć, czy możemy jej pomoc zmienić to zachowanie. Twoja osoba, Zuza była najlepszą niespodzianką jaką mogłam spotkać 🙂
Jesteś cudownie pozytywną osobą, kochającą zwierzęta i pokazująca jak się z nimi dogadać.
Wszystko o czym opowiadałaś było dla mnie otwieraniem oczu, pomogło mi to zobaczyć wszystko oczami mojego psa.
I bardzo mi to pomogło w zrozumieniu jej zachowania.
Technika TTouch sprawdziła się cudownie.Twoje wytłumaczenie i pokazanie techniki było super – nic bym nie zmieniła 🙂 Luna jest zdecydowanie spokojniejsza, a nawet jeżeli zdąrzają się „głośniejsze dni”, to wiem dlaczego tak się dzieje. Jestem uważniejsza na to, co dzieje się w otoczeniu mojego psa i jak na niego to wpływa.
To, czego żałuje, to że nie spotkałam cię wcześniej – może szybciej poznałabym swojego psa.
Kontynuujemy nasza przygodę z TTouch 🙂 

Magda od Luny

via the App Store

„Siedziałem dość blisko przodu samolotu. Kobieta siedząca za mną skarżyła się, że źle się czuje. Miała mdłości i bladą, wilgotną skórę. Mdłości pojawiły się nagle po tym, jak byliśmy na górze. Wstałem, podszedłem do niej i zapytałem, jak się czuje, itd. Czuła się dość nieswojo. Zapytałem czy byłoby ok, gdybym spróbował czegoś, co mogłoby poprawić jej samopoczucie. Powiedziała „ok.” Przez kilka minut gładziłam jej uszy długimi nasadkami od płatka do czubka ucha.

Po chwili powiedziała, że ​​czuje się znacznie lepiej (nie była też już tak blada ). Jakiś czas po tym, jak usiadłem z powrotem na swoim miejscu, przyszła stewardesa i zapytała mnie, co zrobiłem. Powiedziałem jej krótko o TTouch®. Wzięła moje nazwisko i adres do swoich akt, a kilka miesięcy później otrzymałem miły list z podziękowaniami z Southwest i darmowy bilet ”.

 

- Tom Equin, Tellington TTouch® Practitioner for Companion Animals shadowhawk@nunntelwb.com

I would recommend Zuzanna for anyone who is looking for dog behaviour training. I learnt so much from the sessions on how to interact with my dog, Junior, in a holistic way. Zuzanna’s dedication and positive approach has done wonders for Junior and I could not be more appreciative for all of her guidance and time with us. I loved all of the fun tools and techniques she used (including lots of fun games) to make Junior’s training an interactive and enjoyable experience, while also working on his unwanted behaviour.

Lison D.

Na początku TTouch był czymś nowym i dziwnym dla szynszyla. Nie wiedział co się dzieje, co skutkowało wierceniem się. Szynszyl oczywiście był przyzwyczajony do dotyku, ale ruch „Zachmurzonego Lamparta” był nietypowy- spokojniejszy od głaskania dziecka i krótszy od głaskania dorosłego. Nagle głaskanie futerka i przegłaskiwanie skóry, zastąpione zostało okrężnymi ruchami skóry, a nie dotykaniem jej na powierzchni. Szyszek na początku czuł się niespokojny i sprawdzał, czy zna rękę wykonującą ruchy TTouch. Teraz szynszyl odpręża się, a później wraca do klatki, w której spokojnie kładzie się odprężony. Jednak największym plusem jaki dał nam TTouch jest to, że szynszyl przestał popisikać podczas snu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Magda G.

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji Zuzy !!! Mega profesjonalizm i wiedza na temat czworonogów. Dzięki wskazówkom Zuzy udało nam się okiełznać naszego szalonego psiaka. Z całego serca polecam 🙂

Angelika T.

Such sweet and usable advice. Definitely recommendable and worth a try if your have issues regarding your dog’s behavior.

Tina N.

Mega pozytywna dziewczyna, darząca czworonogi wielką miłością. Ma super podejście do zwierząt i dzięki jej wskazówkom i motywacji nasz piesek z dnia na dzień robi postępy.

Natalia B.

I liked how much knowledge Zuza has on the subject, it made me believe that she could handle any situation and I didn’t have to worry that she would be frightened or shocked by Ago’s barking and his energy.
I learned how to calm Ago down with different TTouch techniques and how to use the leash when I am walking with him. I also received a lot of information on nutrition and games for Ago. I gained a lot of valuable knowledge, and I really like how many tips she gave me. She always had some new information for me.
First of all, Ago is more quiet at home now and he doesn’t bark as much when a dog passes our window. Most times he doesn’t bark at all when a dog passes.
Second of all, I know how to re-direct him when a dog is coming when I am walking him.
Also, he reacts very quickly to TTouches and it makes him calm down quickly 

Caroline B.

Pozytywna zwariowana dziewczyna, w dodatku z dużą wiedzą i ogromem pomysłów. Mój psiak zmienia się dzięki jej podpowiedziom. Dziękujemy i polecamy !!!

Patrycja K.

First of all, I really appreciated your time with Simba and I, it was very helpful and from the beginning I could feel your passion for dogs and animals! The sessions were really interesting and it seemed you knew exactly what you were talking about – you had many examples to show and many ideas for exercises. I really liked that! It made it easy to understand and it was a very teaching experience, I found out a lot that I did not know about dogs.
I have worked with Simba ever since and I have to say thank you for giving me the motivation to really work with him! He has really improved towards other dogs when walking in the park!

Anne Cecilie

Zuza is an amazing person, very warm and open-minded, who truly loves all kinds of animals and would do everything for them. She was very helpful and uplifting when dealing with separation anxiety of my adopted dog. I enjoy each and every time talking with Zuza and learning from her all kind of useful information and advice about dogs. If you deal with any dog behavior problems, she is definitely the one you should contact.

Aleksandra M.

„18 lipca mój mąż miał tętniaka mózgu. Zapadł w bardzo głęboką śpiączkę.  Po trzech dniach zdałam sobie sprawę, że mój mąż będzie w śpiączce przez długi czas. Rozpoczęłam wszystkie obroty artykulacyjne na jego ciele ORAZ zrobiłam na nim TTouch®. Dwa tygodnie po tym, zaczął robić małe kopnięcia. Pod koniec miesiąca wyszedł ze śpiączki. 18 sierpnia (moje urodziny) lekarz (neurochirurg) powiedział mi, że nie może już chodzić. Na skanie zobaczył, że dno mózgu jest bardzo uszkodzone. Wczoraj na fizjoterapii zaczął chodzić bez poręczy, ale z pomocą mnie i jego fizjoterapeuty trzymających się za ręce, personel ośrodka readaptacyjnego jest bardzo zaskoczony wynikami.

„Moi nauczyciele w szkole zawsze mówili nam, że różnica między człowiekiem a zwierzętami to inteligencja, ale osobiście zawsze zadawałam sobie pytanie, kto jest bardziej inteligentny. Dlatego postanowiłam traktować męża jak zwierzę. Dziękuję bardzo za Waszą pracę i za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego listu. ”

 

- Josee Beaumont w Quebecu

Sprawdź również moje referencje na Facebooku!

Menu