fbpx

Jak wprowadzić relację z Twoim psem na wyższy poziom?

Wiesz już dlaczego warto zmienić relację z Twoim psem, ale wciąż nie wiesz jak to zrobić?

Tylko do 15 GRUDNIA masz okazję zakupić mój 3-miesięczny Program Online: Transformacja Relacji z Twoim psem 20% TANIEJ z kodem rabatowym. Więcej informacji na końcu tej strony.

To, co obserwuję coraz częściej w swojej pracy z psami i ich opiekunami to niesamowicie bliskie połączenie pomiędzy zachowaniem, które przejawia pies i tym, jakie emocje odczuwa jego człowiek.
Pies w ogromnym stopniu przejmuje nasze emocje, po czym je z siebie wyrzuca, procesuje. Oznacza to, że negatywne emocje, którym nie chcemy stawić czoła, które w sobie tłumimy i upychamy, pies nieświadomie przechwytuje i ich wyrażenie obserwujemy potem pod postacią tak zwanych „niepożądanych zachowań”. Dlatego moim zdaniem świadome przyjrzenie się najpierw sobie, tego co przeżywamy w swoim wnętrzu jest istotnym elementem rozpoczęcia pracy nad zmianą zachowania naszego psa i zbudowania z nim relacji, jakiej pragniemy.

Poza tym oczywiście bardzo ważnym elementem budowania relacji z psem jest mnóstwo innych czynników, takich jak zaspokojenie psich potrzeb, zadbanie o pozytywne środowisko, dobranie odpowiednich aktywności (i koniecznie ograniczenie tych zawierających w sobie bieganie!), pamiętanie o przeznaczeniu czasu na relaks oraz po prostu byciu tu i teraz. Dzięki wprowadzeniu uważności, szacunku oraz wsłuchiwania się w to, co pies nam komunikuje, zarówno jego zachowanie jak i cała nasza relacja może ulec magicznemu przeobrażeniu.

Dla wszystkich psich opiekunów, którzy są:

  • otwarci na niestandardowe metody podejścia do budowania relacji ze swoim psiakiem
  • nastawieni na wejrzenie w siebie
  • wprowadzenie technik pracy na ciele psa (metodą Tellington TTouch)
  • wyzbycie się oceniania i obwiniania swojego czworonoga
  • wprowadzenie sesji medytacji z psem oraz elementów uważności

Stworzyłam jedyny tego typu w Polsce Program Online pod nazwą „Transformacja Relacji ze Swoim Psem”.

Jest on znakomitym 3-miesięcznym procesem, który poza pokazaniem sposobów na pogłębienie więzi z psem, pomoże również stworzyć solidne fundamenty do pracy nad zachowaniami, takimi jak: lęk, agresja, reaktywność, nadpobudliwość, nerwowość, nadmierna szczekliwość i każde inne.

Dzięki temu programowi w zaciszu własnego domu możesz zacząć pracę nad wprowadzaniem relacji z Twoim psem na wyższy poziom.

Dowiedz się więcej o programie

Zapisy na kurs kończą się 15 grudnia. W programie uczestniczy już ponad 40 osób.

Tylko teraz oferuję Ci wyjątkową ofertę:

Skorzystaj z kodu rabatowego i kup mój program online za 560zł zamiast 700zł. Kod rabatowy to: transformacja

Kliknij tutaj: 3-miesięczny Program Online: Transformacja Relacji z Twoim Psem

Menu